Prihlásiť
 
 






Zoznam daňových poradcov ex offo
t.j. tých, ktorí majú záujem zastupovať daňové subjekty na základe ustanovenia zástupcu správcom dane podľa § 9 ods. 6 a ods. 7 Daňového poriadku.


meno a priezviskoe-mailRegiónregión/kraj/okres na zastupovanie
Švanda Ľubomírsvanda@daniarik.skŽilina
Goblet & Jenever Economy DP, k.s.strhan@goblet.skBratislavaBratislavský, Trnavský a Nitriansky.
Szoboszlaiova Martamarta.szoboszlaiova@gmail.comNitraokres Komárno, Dunajská Streda, Nové Zámky
Kúdela Milanmilan.kudela@gmail.comTrnavapre cely byvaly zapadokraj
Kuchyňa Matúšmatus.kuchyna@contax.skŽilinaregiony Bratislava a Žilina
Sokolíková Máriamaria.sokolikova@skdp.skBratislava
Šefčík Miroslavsefcik@nextra.skTrnavaZápadoslovenský
Krajniak Jurajjuraj@krajniak.skBratislavaBratislavský kraj
Oravec Jozefinfo@1uctovna.skBanská BystricaBanskobystrický kraj
Zdrálková Melániamelania.zdralkova@centrum.skŽilinaŽilinský kraj
Kollárová Janajako@nextra.skKošice
Vicenová Máriavicenova@mvconsult.skTrenčínTrenčiansky kraj: Ilava, Púchov, Považská Bystrica ,Trenčín, Nové Mesto n/V, Prievidza, Bánovce nad Bebravou
Dravecký Peterp.dravecky@tax-audit.skBratislavaBA, TT, TN, PO, NR, BB, ZA.
Straka Jozefstraka@atconsulting.skTrenčín
Dudová Danieladaniela.dudova@centrum.sk Prešovokres: Poprad, Spišská Nová Ves, Kežmarok, Liptovský Mikuláš
Kupec Viliamviliamkupec@nextra.skTrnavav rámci celého Slovenska
Straková Ruženastrakova@ecofis.skTrnavav rámci celého Slovenska
Diatka Samuelsamuel.diatka@gmail.comNitraNitriansky kraj, Bratislava
Chovan Milanmilan.chovan@skdp.skNitra
Acsová Janajana.acsova@skdp.sk, acsova@avison.skBanská Bystrica
Rovný František a Zuzanasdk@stonline.skPrešovokres: Poprad a Prešovský kraj.
Drábik Peterpeter.drabik@lycos.comNitraokres Levice a Nitriansky kraj.
Tomšíková Janatomsikova@dominant-tn.skTrenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislavský kraj
Sandtner Lucialucia@ekopossplus.skTrnavský kraj , Trenčiansky kraj, Bratislavský kraj
Lašanda Jánlaandajn@gmail.comBanská Bystrica, Košice a) z BB kraja (okresy: BS, ZC, ZH, ZV, BB, RS , LC a Revúca) 
b) z Košického kraja.(okresy: Sobrance, Michalovce, Rožňava, Košice a Trebišov)
c) z Trenčianského  kraja - okres PD
d) z Nitrianského kraja  - okres Levice a Zlaté Moravce
Lacková Petraforbiz@forbiz.sk TrenčínTrnavský kraj , Trenčiansky kraj, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj

Postup pri určovaní zastupovania ex offo

<<< späť

© SKDP 2010