Prihlásiť
 
 

Klubové stretnutie: Očná jóga

Vážení členovia SKDP,

pozývame Vás na klubové stretnutie: Očnú jógu

Termín: 14. december 2021 od 16:00 do 17:00 h.

Lektor:  Eva Mamrillová - TY A JOGA

 
Zrak je jedným z najdôležitejších zmyslov, zároveň najviac zaťaženým dnešným životným štýlom a používaním obrazoviek. Bežne tiež počúvame, aké normálne je, že sa vekom zrak zhoršuje a pravidelne si chodíme po silnejšie dioptrie.
Nemusí tomu tak nutne byť! Hodinová lekcia očnej jogy bude zameraná na precvičenie okohybných svalov za účelom ich posilnenia, prekrvenia a uvoľnenia.
Pri pravidelnom cvičení je preukázateľné zlepšenie zraku a cviky tiež pomáhajú pri škúlení či bolestiach hlavy, ktoré súvisia práve s únavou očí alebo stuhnutosťou šije.
Lekcia bude zameraná hlavne na praktické cviky, ktoré môžete robiť kedykoľvek aj sami, ale dozviete sa aj užitočné tipy, ako zrak trénovať v bežnom živote.
 
Lektorka Eva Mamrillová sa joge venuje od roku 2013 a má bohaté skúsenosti s vedením skupinových a individuálnych lekcií. Jej zámerom v joge je najmä učiť ľudí, aké dôležité je nájsť si čas pre seba a kompenzovať dynamický a uponáhľaný život nie len fyzickým cvičením, ale takisto oddychom a relaxáciou, pri ktorých sa uvoľníme na tele i duši.

- online, z pohodlia svojej kancelárie, domova - registrácia pre on-line účasť

Tešíme sa na Vašu účasť

Kancelária SKDP

© SKDP 2010