Prihlásiť
 
 

Digitalizácia daní a účtovníctva v Českej republike

Komora certifikovaných účtovníkov a Komora daňových poradcov Českej republiky sú usporiadateľmi spoločnej konferencie na tému automatizácia a digitalizácie daní a účtovníctva. Konferencia sa zameria na informácie z legislativy a štátnej správy, skúseností z poradenských firiem a budúci vývoj a profesnej využiteľnosti technológií.
Konferencia sa uskutoční dňa 14. októbra 2021 v Prahe, v hoteli DUO Střížkov, Teplická 492. Pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy, je možné sa pripojiť na diaľku a sledovať živý stream. Stream prebehne platformou zoom.
Cieľom konferencie je v troch paneloch zoznámiť účastníkov s najnovšími informáciami z oblasti digitalizácie štátnej správy, trendami a skúsenosťami v oblasti digitalizáce a automatizácie daňového poradenstva a účtovníctva a očakávaným rozvojom technológií.
 
Medzi prezentujícími budú daňoví poradcovia, zástupcovia štátnej správy, komerčnej aj akademickej sféry.
 
NEPREHLIADNITE: Zvýhodnená cena platí aj pre slovenských daňových poradcov. V prípade záujmu o účasť prosím namiesto online registrácie kontaktujte manažérku podujatia, ktorá Vás na akciu zaregistruje a zabezpečí vystavenie faktúry za účastnicky poplatok. Manažérka akcie - Mgr. Marcela Vaňatková, vedúca oddelenia vzdelávania KDP ČR, tel.: +420 542 422 329; mob.: +420 602767610; e-mail: vanatkova@kdpcr.cz


© SKDP 2010